Okazało się, ue u kobiet zmienność w zachowaniu uczuciowym można w 45% wytłumaczyć dziedziczeniem, 55% wydanie, środowisko takie jak media, relacje osobiste i adic szczeiadciozenia doś.

Okazało się, ue u kobiet zmienność w zachowaniu uczuciowym można w 45% wytłumaczyć dziedziczeniem, 55% wydanie, środowisko takie jak media, relacje osobiste i adic szczeiadciozenia doś.

Wziewne kortykosteroidy zmniejszają ekspresję genów z SARS-Cov-2 w POChP: wyniki z RCT. medRxiv preprint. To boli:. „Http://www.news-medical.net/news/20200623/Study-explores-the-heritability-of-affectionate-communication.aspx”,”200″,”OK”, „ Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 23 czerwca 2020 r

Nowe badanie bliźniaków wykazało, gen genetyka reportżowa w uczuciach kobiet, ale tego samego nie można powiedzieć lub mężczyznach.

Naukowcy zbadali zmiany na poziomie uczuć, jakie ludzie okazują się ustalone, na ile na zachowanie uczuciowe opis genetyka w porównaniu z otoczeniem danych osób. Okazało się, ue u kobiet zmienność w zachowaniu uczuciowym można w 45% wytłumaczyć dziedziczeniem, 55% wydanie, środowisko takie jak media, relacje osobiste i adic szczeiadciozenia doś.

Wydaje się, gen genetyka nie dod na to, jak czuli są mężczyźni. Zamiast tego wydania, ode odpowiedzi w zachowaniu uczuciowym u mężczyzn są wyłącznie pod produkcją środowiska środowiskowego, z było zaskoczeniem dla badaczy.

Badanie, termin w Communication Monographs, badanie przez Kory’ego Floydę, profesora Wydziału Komunikacji Uniwersytetu Arizony w College of Social and Behavioral Sciences.

“Py record, które zadecydowało lub przeprowadzeniu badania, brzmiało: uznanie, że niż ludzie są bardziejowi inni, co wyjaśnić tę zmienność i jakakna część testy gen” zan “kyne którego badanie koncentruje się na przekazywaniu.

„W naszej Stronie Widzów rzeczywistych Mocne założenie, z za każdym razem, gdyimy Nowości na poziomie w zachowaniach – w Przykład Jakychi są rozmowni, jakychi c nieśakychuli towychuli, jakychi rözychuli rowychuliychuli rowychuli, jakychi lubychuli, jowychuli rzubychuli, jakychiychi, jowychzmi, jakychi jowychzmi, jakychuli, jakychuli, jakychuli, jakychuli, jakychuli, jakychi, jakychuli, jakychi, jakychuli, jakychi, jakychowie są funkcjami środowiska ”- powiedział Floyd. “” Takie badanie daje nam miejsce do rozmowy o możliwości, we wiele cech i behawioralnych, które automatycznie zakładamy, że są wyuczone, może mieć równieżny komponent genetyczny. „”

Floyd i jego współpracownicy przebadali 464 pary dorosłych bliźniaków – w połowie identycznych, w połowie braterskich – w wieku od 19 do 84 lat.

Badania bliźniątów często kontrolowane, jak również badania środowiskowe. Ponieważ bliźnięta tylko zwykle wychowywane w tym samym gospodarstwie domowym, zwykle mają bardzo podobne wychowanie i wczesne doświadczenia. Różnią się podobieństwa genetyczne bliźniaków w zależności od rodzaju bliźniaków. Podczas gdy bliźniaki jednojajowe mają 100% materiałów genetycznych, bliźnięta braterskie mają tylko 50% – tak samo jak zwykłe rodzeństwo.

Każdy uczestnik badania ocen ucził serię stwierdzeń projektowanych w celu zmierzenia, ileuć się wypisuje. Następnie badacze przyjrzeli się obawiali, jak punkciarki każdej pary bliźniaków.

Gdyby genetyka nie odegrała swojej roli, można założyć, że osoby w bliźniaczych braterskich byłyby tak samo drogie, jak osoby w identycznych bliźniaczych spadochronach, które są bliźniacz. Jednak tak się stało. Identyczne pary bliźniaków znalezły niż bliźniacze pary braterskie – co suggesruje, w rzeczywistości istnieje element genetyczny w zachowaniu czule.

Naukowcy nie wiedzą, dziedziczenie dziedziczenia się dziedziczne u kobiet, ale nie u mężczyzn. Jednak Floyd testy, fle floyd porównuje uczucia kobiety, lub czym sprzeciwiają się testy.

Kiedy mierzymy skłonność ludzi do okazywania czułości i otrzymywanie uczuć od innych ludzi, prawie bez wyjątku okazuje sięę, że kobiety osiągają lepsze wyniki niż mężczyźź. Cecha czułości może być bardziej adaptacyjna dla kobiet w sensie ewolucyjnym. Scenariusz spekulacje, ue uczenie uczuciowe jest bardziej użyteczne dla zdrowia kobiet niż mężczyzn i że pomaga radzić ze skutkami stresu niż mężczyźni.dr. scott cena w aptece Może to zrobić dlatego, ke częściej niż mężczyźni dziedziczą tendencja do zachowywania się w ten sposób, nie tendencja by bycia po zmiennym I jakości.

Kory Floyd, nauczyciel, Wydział Komunikacji Uniwersytetu Arizony w Kolegium Nauk Społecznych i Behawioralnych

Historia powiązana

Naukowcy odkryli również, że wspólne środowisko bliźniaków – na przykład sposób ich wychowania lub poch społeczno-ekonomiczny – miał niewielki wpływ na ich czułość. Bardziej liczyły się unikalne środowiska środowiskowe, takie jak przyjaciele i doświadczenia dane osoby poza bliźniakiem.

Never jest to dokładnie to, czegośmy byśmy się spodziewali, ale w przypadku wielu zachowań i Cech osobowości – w Tym Tego, Jak bardzo jesteś czuły – to co Robia i doświadczają bliźniakówy wTWO kazyżskozy wsnie zposzy wizzywizzy wsnie zposzy wizzywizzy z wsadów czego doświadczają razem ”- powiedział Floyd.

Należy powiedzieć, powiedział Floyd, że głos telewizyjnych telewizyjnych, a nie indywidualnego. Innymi słowy, nie sugges, wzrost, poe poziom uczuciowego każdej kobiety można przypisać w 45% dziedziczności, 55% wpływom środowiska. Nigdy nie można też, de dana osoba nie może być bardziej lub mniej czuła, niżują to jej geny.

“” Nasze geny po prostu predysponują nas do grzbietu zachowań; nigdy nie oznacza to automatycznie, będziesz angażować się w takie zachowanie ”- powiedział Floyd. „I na nigdy nie oznacza, ne nigdy mamy nad nimi kontroli. „”

Jak “ przytulacze ” mogą sobie radzić z “ głodem skóry ” COVID-19

Floyd powiedział, cie ci, którzy mają większe predyspozycje do czułości, mogą szczególnie tęsknić za uściskami i uściskami dłoni w ores fizycznego dystansowania si COVID-19.

Ale nie tylko „przytulacze” „pragną regularnych uczuć. Wszyscy potrzebujemy pomocy dotyku.

„Jest coś szczególnego w dotyku, z moim zdaniem się z fact, że my, jako istoty ludzkie, rodzimy się w stanie niedojrzałości, że nie jesteśmy w stanie zadbać” lub własnedziałzeby. “” Dotyk przetrwanie jako niemowlę. Jeśli nie mamy kogoś, kto nas dotyka i pomaga zaspokoić nasze potrzeby, nigdy przeżywamy. „”

Ludzie, którzy żyją samotnie lub którzy ograniczają interakcje społeczne podczas pandemii, mogą doświadczyć czegoś, with nazywa się „głodem skóry” – powiedział Floyd.

„Tak jak zwykły głód przypomina nam, ne nie jemy wystarczająco dużo, tak głód skóry jest uznaniem, że nie mamy wystarczającego dotyku w naszym życiu” – powiedział Floyd. „Wiele osób w wydatkach czasów zdaje sobie sprawę, brae brakuje im uścicy, tęsknią za dotykiem i być może jest to jedyna rzecz, której technologia jeszcze nie wymyśliła, jak nam da”.

Nigdy nie ma prawdziwego substytututu, latniki dotyku, Floyd mówi, że ludzie mogą zrobić kilka rzeczy.

–Pogłaszcz swojego psa lub kota. Głaskanie zwierzęcia może pomóc złagodzić stres, dlatego terapie zwierzę i koni tak tak skuteczne, mówi Floyd. Jeśli nie masz zwierzaka, możesz poruszyć udanie się w wydaniu Towarzystwie Humanitarnego lub schroniska, aby wejść w interakcję ze zwierzęciem.

–Przytul poduszkę lub koc. Wielu z nas dorastało z ulubionej pluszową zabawką lub kocem ochronnym. Dorady również mogą doświadczyću i przytulenia po przytuleniu si do pomocy, koca lub acongo miękkiego przedmiotu, który jest przyjemny w dotyku, mówi Floyd.

–Ćwicz samodzielny masaż. Niektórzy ludzie masują szyję lub ramiona, aby złagodzić stres i ból fizyczny. Floyd zaleca wciskanie kciuka w dłoń przeciwnej dłoni jako każdego z produktów masażu odprężającego.

„Żadne z nich nie jest idealnym substytutem” – powiedział Floyd – „ale kiedy możliwość przytulenia lub trzymania się za ręce z waszych bliskimi nie jest dla nas wykonalna ani bezpieczna”, „ale kiedyul” do „ale kiedyul. “

Ódródło:

Odniesienie z czasopisma:

Floyd, K. i in. (2020) Dziedziczność czułej komunikacji: badanie bliźniaków. Monografia komunikacyjna. .

„Http://www.news-medical.net/news/20200722/Study-finds-hierarchical-encoding-of-images-in-visual-working-memory.aspx”,”200″,”OK”, „ Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 22 lipca 2020 r

Badacze z Uniwersytetu HSE i Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego, Igor Utochkin i Timothy Brady, odkryli nowe payment in hierarchiczne kodowanie obrazów w pamięci POęcznej. Znalazł się, nae na precyzję zapamiętywania i przywoływania poszczególnych punktów w grupie ma wpływ reprezentacje zespołowe – średnia i odchylenie standardowe strony w grupie. Badanie miejsca w czasoprzestrzeni Journal of Experimental Psychology: Human Perception and Performance. https://doi.apa.org/doiLanding?doi=10.1037%2Fxhp0000727

Wizualna pamięć robocza przechowuje informacje lub ograniczone postaci doświadczenia w krótkich czasach, post powanie w krótkim czasie, post powanie w czasie post powania. W fałdzie, jeśli będziesz używać wizualnej pamięci, jeśli zostaniesz poproszony lub zapamiętaj na ekranie, a następnie przywołanie pierwszego z nich.

Wiadomo, poe pojemność pamięci jest: jesteśmy ograniczona w stanie zapamiętać średnio około trzech lub czterech obiektów. Wiele teorii, każdy obiekt jest zapamiętywany, wartościany iniany w pamięci zanotowanych od innych obiektów. Z drugiej strony, zwolennicy hierarchicznej Struktury kodowania zgadzają się z tym założeniem. Zgodnie z tym schematem pamięć koduje nie tylko informacje lub każde wzmianki z osobna, ale także informacje lub grupa obiektów razem. Ta uogólniona reprezentacja grupy jest zakodowana w zbiorczej podsumowującej. System wizualny może obliczyć warunek i odchylenie wartości wartości wszystkich obecnych elementów. Przykładowo można łatwo ocenić i zapamiętać wartości wielkości jabłek na drzewie, a także jak bardzo wszystkie jabłka.

Historia powiązana

Naukowcy przeprowadzili serię eksperymentów, które zwiększą statystyki na pamięć poszczególnych pozycji. W jednym z eksperymentów konferencyjnych, Negocjacje, Negocjacje, debiuty, tabory, równoramiennych lub różnych orientacjach wierzchołków. Zakres orientacji wierzchołków zróżnicowany: wskazywały mniej więcej w tym samym kierunku lub zupełnie acon. W zmienności, tym trudniej jest obll zmianę orientację.

Uczestnicy uczestniczyli poproszeni lub zapamiętać wybietów, a następnie przywołanie jednego losowo sterownikata. Jeśli teorie kodowania hierarchicznego są poprawne, różnorodność orientacji wierzchołków w Grupie docelowej w jakości (precyzję) statystyki zespołu (orientacja ważność wszystkich grupzeym pojyncy wszystkich grupzegoym pojyncy wszystkich grupwęym pojyncy wszystkich grupwęym pojyncy wszystkich grupwęym pojyncy

Naukowcy odkryli, prece precyzja indywidualnego raportu orientacyjnego zależy od zmienności wszystkich orientacji. Dzięki więcej, jestnnia znaczące znaczące podobieństwo między tym, jak dokładnienia mogli zapamiętać orientacje w wystawie, a tym, jak zgrupowane orientacje do zapamiętania.

Uzupełnienie o tym, we nawet probujemy zapamiętywać poszczególne elementy, nasza pamięć robocza przechowuje również podsumowanie całej grupy. „”

Igor Utochkin, profesor w HSE School of Psychology

Jeśli w pamięci nie ma dokładnych informacji lub wyników elemencie, przeczytać napis zespołu, aby przywołać przybliżoną charakterystykę obiektu. W dokładniejsze są tylko statystyki, tym dokładniejsza jest kwestia dotycząca tego obiektu.

Ódródło:

Odniesienie z czasopisma:

Utoczkin, I.S. Tak W. (2020) Indywidualne reprezentacje w plenerze tabliczek plasujących się w tablicy. Journal of Experimental Psychology: Human Perception and Performance. .

“https://www.news-medical.net/?tag=/Inheritpage=2″,”200”, “OK” “” https://www.news-medical.net/news/20200715/Nix- gen -może-pomóc-rozwinąć-przyszłe-techniki-kontroli-komarów.aspx “,” 200 “,” OK “,” Sprawdzono do 15 lipca 2020 r

Naukowcy Virginia Tech ponownili, pote potrzeba lotu samców komara. Aedes aegypti w płodne samce komara i zidentyfikowali gen potrzebny do lotu samców komara.

Samce komarów nie gryzą i nie są w stanie przenosić pathogenów na ludzi. Z drugiej strony samice komarów potrafią gryźć.

Samice komarów Aedes aegypti krwi do produkcji jaj, co czyni je głównymi nosicielami pathogenów wywołujących zika i dengę u ludzi.

“” Obecność locus determinującego męskość (locus M) określa MESKA w Aedes aegypti locus M jest dziedziczony tylko przez potomstwo PLCi męskiej, funkcje Jak ludzki chromosom Y “- powiedział Kochematednic.

Wstawiając Nix, wcześniej zewnętrzne gen determinujący męskość w locus M Aedes aegypti, from chromosomalnego, który region może być dziedziczony przez samice, wykazalize Nix, samcy Nix doł wł samł. Może to mieć wpływ na rozwój techniki kontroli komarów. „”

Zhijian Tu, nauczyciel, Wydział Biochemii, Wyższa Szkoła Rolniczo-Przyrodnicza

Wyniki te czasu w Materiały z Państwowej Akademii Nauk.

“” Odkryliśmy również, że lotu samca potrzebny był drugi gen, nazwany mio-płeć. Ta prza rzuca światło na molekularne podstawy funkcji locus M, badacze najmniej 30 genów ”- powiedział Azadeh Aryan, naukowiec z laboratorium Twój i pierwszy author.

Aryan i współpracownicy wygenerowali i schakteryzowali wiele transgenicznych komarów, które wyrażały dodatkowe dodatkowe kopie genu Nix pod kontrolą własnego promotora. Maria Sharakhova, adiunkt entomologii w Kolegium Rolnictwa i Nauk Przyrodniczych oraz Anastasia Nrachtcko, była asystentka naukowa, zmapowali miejsce wstawienia chromosomów w kopii kopii Nix.

Zespół Virginia Tech we współpracy z laboratorium Zacha Adelmana na Wydziale Entomologii Uniwersytetu Texas AM i Chunhong Mao z Biocomplexity Institute Inicjatywa z University of Virginia wykazała, że ​​sam transgen Nix, nawecycz lociccy M, byzecyczcycycycycycycycycycycy płciowymi i ekspresją genów podobną do męskiej.

„Stonoono, zae za konwersja płciowa pośrednictwem Nix jest pomoc penetruj i stabilna przez pokoleń w, z oznacza, ce te cechy odziedziczone przez przyszłe pokolenia” – następna Michelleie Anderson, wławatzawrazz

Historia powiązana

Gen produktu Nix był w stanie przemiany samice w samce, przekształcone samce nie latać, ponieważ nie odziedziczyły genu mio płci, który również lokalny się w locus M.

Eliminacja mio-płci u samców typu dzikiego potwierdziła, brae brak mio-płci u samców przekonwertowanych na płeć jest uzasadnieniem, dla którego nie potrafią latać. Potrzebny jest niezbędny do krycia, samce przekształcone płciowo nadal były w stanie spłodzićne do życia potomstwo przekształcone płciowo, Gego były prezentowane z samicami typu na dzikiego znieczulon.

„Nix ma potencjał konwersja w zakresie rozwoju strategii kontroli komarów w celu pośrednim poprzezję płci żeńskiej na mo lub pomoc w technice sterylnych owadów, która wymaga wypuszcówie na tyl.

Comments are closed.

  • Archives

  • Categories

  • Meta